Producenci filmu

Producent filmowy - Polska

Beata Pisula

Beata Pisula producentka filmową i telewizyjna, prowadzi butikową firmę producencką K&K Film Selekt.  Zadebiutowała filmem który powstał w koprodukcji amerykańsko-polskiej pt. „Dzieci Ireny Sendlerowej” w reż. John Kent Harrison, film ten nie tylko zdobył nagrodę Primetime Emmy, ale również otrzymał nominacje do tak prestiżowych nagród jak Złote Globy i Satelity. Jej kolejny film to  „Amok” w reż. Kasi Admik, który otrzymał wyróżnienia i nominacje na renomowanych festiwalach, w tym na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni i Camerimage. W 2023 roku Beata wyprodukowała dwa polskie filmy fabularne zatytułowane: „W nich cała nadzieja” w reż. Piotra Biedronia  i film „ O psie, który jeździł koleją” w reż. Magdaleny Nieć dla Canal+. Zrealizowała również koprodukcję kanadyjsko-polską  pt. „Przysięga Ireny” w reżyserii Louise Archambault oraz odpowiadała za produkcję  w Polsce filmu „WIL” w reżyserii Tima Mielantsa, który obecnie jest dostępny na platformie Netflix

 

Producent filmowy - Kanada

Nicholas Tabarrok

Nicholas Tabarrok – producent filmowy i telewizyjny, jest założycielem Darius Films Inc., dynamicznej firmy produkcyjnej z siedzibami w Los Angeles i Toronto. Firma Darius Films Inc. wyprodukowała ponad 40 filmów fabularnych, które nie tylko zyskały uznanie na najbardziej prestiżowych festiwalach filmowych na świecie, ale także osiągnęły znaczący sukces komercyjny. Nicholas współpracował z plejadą gwiazd międzynarodowego kina, w tym Ethanem Hawke, Woodym Harrelsonem, Kurtem Russelem, Nicholasem Cage’em, Dennisem Quaidem, Ronem Perlmanem, Snoop Doggiem, Mattem Dillonem, Harveyem Keitelem, Noomi Rapace, Nickiem Nolte, Susan Sarandon, Timem Rothem, Samem Bee, Sandrą Oh i wieloma innymi. Wśród najważniejszych  jego produkcji znajdują się takie tytuły jak „Stockholm”, „Art of The Steal”, „The Padre”, „Weirdsville”, „Defendor” i „The Calling”, które zdobyły uznanie zarówno krytyków, jak i publiczności.

Nicholas jest cenionym członkiem licznych prestiżowych organizacji branżowych, w tym Amerykańskiej Gildii Producentów, Akademii Sztuki i Wiedzy Telewizyjnej, Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych, Kanadyjskiej Akademii Kina i Telewizji oraz Atelier du Cinema European. 

 

K&K Film Selekt

 

Przysięga Ireny

2023 | Polska, Kanada | Dramat wojenny

reżyseria Louise Archambault

WILL

2023 | Polska, Belgia | Dramat wojenny

reżyseria: Tim Mielants

AMOK

2017 | Polska | Kryminał

Reżyseria: Kasia Adamik

O psie który jeździł koleją

2023 | Polska | Familijny

reżyseria: Magdalena Nieć

W nich cała nadzieja

2023 | Polska | Sci-Fi

Reżyseria: Piotr Biedroń